OM OSS

Regnskap & Rådgivning Øst AS har drevet med regnskapsføring siden oppstarten i 1986. Vi består i dag av 14 ansatte som har lang og bred erfaring. Vi har kunder innen ulike typer bransjer og har priser tilpasset det lokale næringslivet. 

 

Vi er opptatt av å sette kunden i fokus og finne løsninger som er tilpasset hver enkelt kunde. Våre dyktige medarbeidere sikrer regnskapstjenester av høy kvalitet og vi bidrar gjerne med økonomisk rådgivning. 

 

 

Send oss gjerne en e-post til 

firmapost@rrost.no

Klikk på bildet for å komme i direkte kontakt med din regnskapsfører.

Anders Ringen - daglig leder
Autorisert regnskapsfører
anders@rrost.no
Wenche Martinsen
Regnskapsmedarbeider
wenche@rrost.no
May Helen Rødningsby
Lønnskonsulent
may@rrost.no
Sissel Ringvold
Regnskapsmedarbeider
sissel@rrost.no
Roar Lundstadsveen
Regnskapsmedarbeider
roar@rrost.no
Marina Rosner
Regnskapsmedarbeider
marina@rrost.no
Ingrid Kristine Andersson
Regnskapsmedarbeider
ingrid@rrost.no
Mari Skårstad Sund
Administrasjonssekretær
maris@rrost.no
Harriet Dyste Stensrud
Regnskapsmedarbeider
harriet@rrost.no
Aina Onsrud
Lønns- og personalkonsulent
aina@rrost.no
Arne Gjestvang
Autorisert regnskapsfører
arne@rrost.no
Geir Lunde
Autorisert regnskapsfører
geir@rrost.no
Mari Spjelkavik Nilsen
Autorisert Regnskapsfører
mari@rrost.no
Show More

© 2018 Regnskap & Rådgivning Øst AS

Webdesign Spitfire Productions i samarbeid med Kreativ Data AS